מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

בחירת מקררים לבית

מקררים אלו נחשבים למתקדמים יותר לא בגלל העובדה שהדלתות ניצבות זו מול זו, אלא בגלל הטכנולוגיה שבהן. מקררים אלו מכילים תאי קירור בטמפרטורה מיוחדת אשר ניתן לכוון אותה עבור קירור פירות וירקות. חשוב מאוד להבין שלא כל סוגי המזון זקוקים לאותה טמפרטורה כדי לשמור על טריותם – מוצרי חלב וגבינה זקורים לטמפרטורה שונה מאשר פירות וירקות ולכן מקררים אלו נותנים מענה להתאמת הטמפרטורה הכללית והתאמת תאים פנימיים בתוכם.
 
חידוש נוסף אצל מקררים כאלו הוא יכולת ייצור קרח מיידי. לא עוד מלחמות עם תבניות הקרח שמתיזות את קוביות הקרח לכל עבר. כיום יש מקררים אשר בלחיצת כפתור מספקים קוביות קרח וגם זרימת מים קרים. הדבר יכול לחסוך קנייה של בר מים נפרד, ומנגנון הקרח אצל מקררים אלו לא מפסיק לייצר קרח, לכן תמיד הקרח יהיה זמין בצור יעילה, ידידותית ופשוטה מאוד.
 
מקררים טובים מחזיקים שנים רבות. זה דבר שחשוב לזכור כי הרבה פעמים אנחנו מחפשים את הפתרון הזול אבל בעניין מקררים זה בדיוק העניין שבו מה שקונים בזול עולה בסוף ביוקר. כיום יש עולם שלם של מקררים ומגוון מקררים בלתי נגמר. החל מהעיצוב החיצוני המרהיב שלהם- מקררים אדומים נועזים, מקררים ירוקים זוהרים ועוד, ועד כמובן הפונקתיות הטכניות של מקררים. יכבר ממזמן המציאו מקררים שיוצרים עבורכם קוביות קרח ובמקרה שלי- זה היה דבר שהציל אותי. אני תמיד שותה שתיה רק כשהיא קרה במיוחד. בלי חמש קוביות קרח אני לא יכולה להנות מכוס השתיה שלי. לכן הפתרון של מקררים שיוצרים קרח היה גאוני עבורי. אך זהו כאמור המצאה ישנה וכיום יש מקררים שיודעים לעשות הרבה יותר מיזה.
 
יש מקררים שהמקפיא שלהם ממוקם דווקא בתחתית של המקרר ולא בחלקו העליון. זוהי המצאה חכמה שכן כך קל יותר לפשפש במקפיא שלנו, שגם ככה הוא לרוב מסורבל ומבולגן. כשהמקפיא שלנו נגיש יותר אלינו וקל יותר להשגה, כך גם לרוב יש יותר סדר ויותר נוחות. אין ספק העולם  שלמקררים השתפר והשתכלל רבות בשנים האחרונות וכי מקררים טובים ואמינים יכולים להחזיק המון המון זמן.
 
 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017