מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

ייבוא ריהוט למטבח כפרי

מטבחים כפריים כוללים מבחר פריטי ריהוט מגוונים - מזנונים, ארונות מטבח, מגירות, שטחי אחסון, אי למטבח ועוד. הייחוד בריהוט מטבחים כפריים הוא קודם כל חומר הגלם שלו, מרבית הרהיטים כפריים מיוצרים מחומרי עץ מלא. עץ מלא שולט ביד רמה במטבח הכפרי, משום שהוא החומר המקורי בו השתמשו בבנייה ועיצוב מטבחים בעבר, באזור הפרובאנס בעיקר, המקום ממנו מגיעה ההשראה הגדולה של קו העיצוב הכפרי. לרהיטים אלו יש יתרונות רבים, רהיטים מעת מלא הם רהיטים שנשארים אתנו לאורך זמן, עמידים ולא נפגמים בקלות מנזקים ופגעי הזמן. חשוב לזכור יחד עם זאת שריהוט מעץ מלא למטבח לא מתאים לכולם - מדובר בריהוט שנראה מעט "מאסיבי" בעיצוב ובנראות הכללית שלו, כמו כן הפרזול של ריהוט מטבחים כפריים כולל ברזלים ומתכות כבדות. עיצוב כפרי למטבח לא מתאים לכל אחד, אך אם אתם בחרתם בו - קחו זאת בחשבון שמדובר ברהיטים כבדים יחסית לשאר הרהיטים בבית.

עיצוב וצבעים במטבחים כפריים

הצבע השולט הוא הצבע החום העז, צבע עץ אותנטי. יחד עם צבעי העץ ניתן לשלב עוד כמה צבעים כגון: צבעי קאמל, צבעי חום בהיר, צבעי שמנת ולבן. צבעים אלו משתלבים בצורה טובה במטבחים כפריים, אך אל תשכחו כי המטבח הכפרי ביסודו הוא מטבח חום עז. לכן רצוי לשלב את הצבעים השונים יחד בצורה נכונה, רצוי להיעזר באיש מקצוע בסוגיה זו. כמובן, לכל אחד יש את טעמו האישי והוא יודע בדיוק כיצד מטבח חלומותיו יראה, אך קצת עזרה מאיש מקצוע יכולה להועיל לנו רבות. ישנם אנשים שנעזרים באנשי מקצוע לכל אורך הדרך. כאשר הם מתחילים לחפש דגמים מיוחדים למטבחים כפריים שיכולים להתאים לביתם, הם בוחרים יחד עם מעצב פנים מומחה בתחום, והוא מלווה אותם בכל תהליך התכנון, העיצוב וההתקנה המושלמת בבית. מומלץ להיעזר בו או לפחות להתייעץ בעניין, לפני שאנו מחליטים מה לקנות ואילו צבעים לשלב במטבח החדש שלנו.

לייבא או לא לייבא - זו השאלה!

כאשר אנו נערכים לשיפוץ הכללי במטבח, אנו שואלים את עצמנו מה כדאי לרכוש למטבח החדש - האם לרכוש ריהוט המיוצר בארץ או ריהוט המיוצר בחו"ל. הדילמה העיקרית העומדת בפנינו היא קודם כל העלות - כאשר מדובר בייצור ישראלי, לעתים העלות תהיה גבוהה יותר, מאשר לרכוש ריהוט מיובא במחירי סיטונאות לארץ.  מצד שני, כאשר אנו רוכשים ריהוט שמיוצר בנגריות המובחרות בארץ, אנו תורמים לחיזוק הייצור הלאומי, וכן לעסקים הקטנים שמתפתחים בארץ.  כל אחד ראוי שיחשוב על שיקולים משלו האם לרכוש או לא לרכוש ריהוט מיובא למטבח שלו - מה שבטוח, אל לנו לרדת ברמה ובאיכות הריהוט שאנו עתידים לרכוש, בין אם מדובר בייצור ישראלי או בייצור בינלאומי.

מעוניינים במטבחים כפריים אותנטיים אשר יעניקו לבית שלכם הרגשה של חיים בכפר גם אם הוא נמצא ברחוב הראשי של העיר? רוצים לגור בעיר ולחוש בכפר אומנים איטלקי? מטבחים כפריים הם הדרך שלכם לחוויה הנכפסת. שינוי תוואי המטבח פחות סבוך ממה שקהל היעד סבור, וכולל לעתים שינויי תוואי מינוריים ביותר. יחד עם זאת, הדבר נעשה על ידי חברה מקצועית המתמחה במטבחים כפריים, ולכן חשובה מאד ההתייעצות הראשונית עם מעצב פנים מטעם החברה. במאמר זה תוכלו לקרוא מהו התהליך המומלץ לכם לקראת רכישת מטבחים כפריים בצורה מושכלת:

צרו קשר עם מזכירות החברה

יש ליצור קשר ראשוני עם מזכירות מערך המכירות בחברה. היא תדווח על הפנייה לאגף עיצוב הפנים אשר ישלח אליכם הבייתה איש מקצוע בתחום עיצוב מטבחים. הוא יבחן את תכולת הבית שלכם ויקבע אלו סוגים של מטבחים כפריים עשויים להילקח בחשבון. חשוב, בטרם הביקור שלו, שגם אתם – כמי שמתעניינים במטבחים כפריים, תשרטטו קווי מתאר בסיסיים של הנראות של המטבח שלכם, ובכך מעצב הפנים רק ישפר ויחדד את הקיים לקראת רכישה מומלצת ומוצלחת.

 

 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017