מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               
בניית משטחים למטבח
 
אומנם שיש טבעי נפוץ מעט פחות בימינו כמעט ולא ניתן למצוא בית אחד בישראל שלא משתמש בביתו באבני שיש לצורכי ריהוט ונוי. אומנם משטחים למטבח משיש טבעי נפוץ מעט פחות משיש תעשייתי, הוא עדיין משמש בתי אב רבים בישראל במטבחים, שירותים וכדומה.
 
שיש טבעי הוא שיש מעט יוקרתי יותר משאר סוגי האבן והשיש לבית. שיש טבעי נפוץ פחות מסוגי השיש האחרים וזו אחת הסיבות למחירו השונה. שיש טבעי ידוע גם ביופיו המרהיב והאסתטי שלו. שיש טבעי הוא בעל מראה מיוחד ויוקרתי.
שיש טבעי, שהוא כאמור חזק יותר ויוקרתי יותר, הוא גם בעל כושר ספיגה רב יותר. פעמים רבות משתמשים במשטחים למטבח משיש טבעי לריצוף משטחים, לדוגמא בכניסה לבית או במשטחים שמחוץ לבית כמו חצר אחורית מרוצפת או איזור הרחבה, הכניסה לבניין.
 
בעת בואנו לבחור שיש חדש עלינו להחליט תחילה מה הציפיות שלנו ומה המטרות שלנו. יש כיום כל כך הרבה סוגי אבנים ושיש למשטחי עבודה במטבחים ואמבטיה שהבחירה הופכת קשה יותר ובעיקר מסובכת יותר, במיוחד לאלו שאינם מתמצאים בהבדלים ואינם מבינים את המשמעויות השונות שבסוגי השיש השונים.
 
שיש טבעי הוא אופציה טובה שאינה מאכזבת. אך אם בחרנו באבן שיש טבעי בעת שיפוץ ביתנו עלינו כאמור לקחת בחשבון גם את המחיר. 
תמיד עדיף ללקוח לחקור תחילה את התחום או הנושא שבו הוא מתעניין וכך להגיע להחלטה שקולה ונבונה יותר. משטח למטבח משיש טבעי מכיל יתרונות רבים אך אם אין לנו שימוש באותם יתרונות עלינו לדעת זאת מראש ולבחור את השיש הנכון ביתר עבורנו.
 
כיום יש אנשי מקצוע רבים שיוכלו לעזור לך בעת הבחירה וחשוב ללכת לאנשי המקצוע הטובים ביותר והמנוסים ביותר וזאת בכדי שלא תקבלו מידע מוטעה או שגוי, מבעל מקצוע שאינו מספיק מוסמך לכך ואינו מכיר משטחים למטבח משיש טבעימהו.
 
 

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017