מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               
המדריך לדלתות כניסה
 
דלתות כניסה מהוות פריטים חשובים ביותר עבור הבית שלכם הן בהיבט הדקורטיבי והן בהיבט הפונקציונלי. עם דלתות כניסה איכותיות ועמידות אתם תוכלו להשיג נגישות מקסימלית לבתים שלכם, לא לחשוש מהתבלות מהירה של הדלת, ויותר מכך – ליהנות ממוצג עיצובי ומהודר שישפר עד מאד את רמת העיצוב של הבית, כמו גם של המתחם החיצוני לו.
 
בחירת דלת כניסה עמידה
 
עמידות של דלת היא אחד הסעיפים החשובים בבדיקה הראשונית שלכם. דלת עמידה היא דלת בעלת שכבת אטם כפולה, אשר גם שומרת על האקוסטיקה בבית, וגם חוסכת מכם קונפליקטים של דלת נמוכה. דלת נמוכה היא דלת אשר יצאה, למעשה, מאיזון, נצמדה לקרקע עד כדי חיכוך עמה, מה שמקשה מאד על סגירת הדלת. בדלת עמידה, כזו העשויה מאטם כפול, עם דיפון בוטיק בתחתית הסבירות שזה יקרה נמוכה. יחד עם זאת, חשוב לוודא מה הזכויות הצרכניות שלכם כפי שמעוגנות בתעודת האחריות במקרה שהדלת יוצאת מכיוון: מה תהיה הזמינות של הטכנאי, וכד'.
 
בחירת העיצוב לדלת הכניסה
 
בחירת העיצוב לדלת הכניסה היא מלאכת מחשבת של ממש, אך כאן אנו נפשט לכם מעט את אופן הבחירה. יצוין כי זה לאט תחליף לייעוץ מקצועי ממעצב פנים, אבל זה כן ייתן לכם אפיק מחשבתי ראשוני לגבי זהות הדלת. אנו סבורים כי הכלל הראשון הוא בדיקת החלל של החצר מחד והחלל של הבית מאידך. אם נוכחתם לדעת שמדובר בחללים קטנים, ללא הרבה יכולת לבטא עיצובים נרחבים, מוטב לבחור בדלת עם גוונים לבנים או במרקם זכוכית, ולא להתפתות ללכת אחר דלת בגוון כהה חום, פחמי, או אדמדם, שכן אז הדלת תבלוט מאד ביחס לסביבה הקטנה והדלה, וזה יגנוב תשומת לב ביחס ליתר הנעשה בבית. גם כאשר מדובר במרחבים גדולים – יש לבדוק את סוג העיצוב במבנה, ולהחליט האם אתם רוכשים דלת שתמשיך את הקו העיצובי במבנה או תיצור קונטרה אליו ובכך תגדיל את הגיוון.
 
שדרוגים ושונות

מומלץ להתקין חור הצצה בדלת. מומלץ לבחור בפרזול, צילינדרים ומנעולים – כשאתם יודעים מראש מה אתם רוצים: סגירה ללא יכולת פתיחה ללא מפתח, סגירה עם יכולת פתיחה ע"י הידית, וכד'. על מנת לעבות את העיצוב, ניתן להזמין התקנת פרופילים שקופים או צבעוניים מזכוכית על הדלת שלכם.

מחפשים דלתות איכות לבית? בקרו באתר פנדור לפרטים נוספים

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017