מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח

המטבח הוא האזור שיכולים להיות ב הרב מזיקים, אם חרקים כמו תיקנים, נמלים ואפילו מכרסמים כמו עכברים וחולדות. אם אתם מעוניינים להדביר אך מחפשים את כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח, חשוב כי תחפשו מידע יעיל ברשת. שם תוכלו לקבל את כל ההסברים, השיטות, מתי להדביר, אילו חומרים יכולים להתאים להדברת אזור המטבח ועוד. לא פלא שכל המזיקים אוהבים את במטבח, מהסיבה היחידה שהם מחפשים אוכל והאוכל נמצא במטבח. לפעמים עכבר או חולדה יגיעו לביתכם באמצעות ארגז משלוחים שהזמנתם. קשה להיפטר ממזיקים בייחוד כאשר מדובר על עכברים או חולדות שהם מתרבים מהר. יש להימנע מחדירת עכברים ותיקנים לבית באמצעות ריקון פח הזבל באופן תכוף יותר, לדאוג לניקיון השיש במטבח, שטיפת הרצפות בחומר נגד תיקנים ולא להשאיר שאריות מזון על השיש.

 

האם יש צורך לפנות את ארונות המטבח לפני ההדברה?

בדרך כלל, כאשר מדובר בהדברה ירוקה שהיא אינה מזיקה לבני האדם, אז אין צורך לפנות את ארונות המטבח אבל כאשר מדובר על שירותי הדברה מקצועית חזקה יותר, יש שאינם מעוניינים להסתכן ופשוט, מרוקנים את הארונות. אם יש לכם שאלות לגבי כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח, תוכלו להתייעץ לפחות עם שלוש חברות הדברה, בכדי שתשאבו מהם את המידע הנחוץ כמו כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח יש כאלה שמשתמשים בתרופות סבתא, כמו שטיפת הרצפות במי רוזמרין, או שהם שמים מלפפון ירוק בדלי השטיפה, דבר שהוכח אגב כיעיל נגד מקקים. גם את האוכל היבש כמו: קטניות, אטריות וכדומה, יש לאחסן במכל סגור הרמטי, כך לא תהיה חדירה של מקקים וחרקים שונים למזון.

 

בררו עם העיריה לגבי הדברת הביובים

לפעמים יש לנו בעיה במיוחד בתקופת הקיץ כאשר קבוצות גדולות של מקקים, חודרים אל ביתנו. לפני שתזמינו חברת הדברה, תוכלו למצוא פרטים כמו כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח, אם למשל תחסכו לכם הוצאת הדברה, באמצעות טלפון לעירייה שבו במחלקת התברואה, יגיע מרסס מקצועי מטעם העיריה או המועצה וידביר את פתחי הביוב בשכונת המגורים שלכם. את כל הפרטים כמו כל מה שצריך לדעת על הדברה במטבח, תוכלו לשאול  ולהתעניין בחברות ההדברה השונות ובאמצעות הפורומים השונים באינטרנט.
 

ומה עוד כדאי לכם לדעת?

ששירותי הדברה לא באים לבדם. שירות מלא של הדברה יכלול גם שירות הרחקת יונים, שירות להחרקת מעופפים נוספים כמו עטלפים וטרמיטים ועוד. לכל שירות הדברה יש את היתרון שלו, ואתם בתור צרכנים חכמים צריכים לדעת לבחון בהתאם לצרכים שלכם את ההדברה היעילה, החסכונית והטובה ביותר עבור ביתכם.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017