מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

תאורת לדים מעוצבת למטבח

 
לקוחות רבים ביקשו לעצב את ביתם באור יקרות ומאסו באור הלבן והצהוב הבוקע מנורות הלהט והפלורסנט. הדבר גם נובע מהעובדה שהנורות הללו מצריכות הרבה תשומת לב ללוגיסטיקה שבצורך להחליף אותן, וגם כי הלקוח למד שהמוצר הזה שנקרא "אור" אינו עוד אחד מני רבים, אלא אחד שביכולתו לעצב מבנים שלמים. הלבן והצהוב של נורות קונבנציונליות הוא רק אחד מני כלים רבים מאותו "אוצר מילים" דקורטיבי שנקרא עיצוב באור. תאורת לדים מעוצבת למטבח מאפשרת לכם לתפוס 2 ציפורים במכה אחת: גם לשכלל מאד את עיצוב המטבח שלכם, וגם לא להזדקק לעולם להחלפת נורה. במידה והנורה תפסיק לעבוד יידרשו עבודות חשמל פשוטות מאד, וגם זה קורה לעתים נדירות ביותר.
 
תאורת לדים מעוצבת – מהי? מהו סוד העמידות שלה?
 
בתאורה זו מפסיק הצרכן להשתמש בחוט להט כמקור האור שלו. במקום זאת, המעגל החשמלי שנמצא בתוך בית המנורה הוא שאחראי על האור שלנו. כיצד זה קורה? כמו בכל מעגל חשמלי אחר, יש צינורות הולכת חשמל המחוברים לנגדים, אשר אחראיים ליצירת התנגדות חשמלית שמונעת קצר. בין כל הצינורות והנגדים הללו מצויה מעין צומת שמהווה את מרכז ההולכה. שמה המקצועי הוא "דיודה". הנורה עובדת כך שמאותה "צומת" יוצא אור והוא נפלט לכל הנגדים וצינורות ההולכה, וכך הוא מתפזר בכל בית המנורה. לכן, קראו להתקן זה "לד" משום ש- LEDהם ראשי התיבות של LIGHT EMITTED DIODE: דיודה פולטת אור.
 
היכן ניתן להתקין תאורת לדים למטבח?
 
ניתן לשים פנסי לד על השיש במטבח שישמשו אתכם במהלך הפסקת חשמל, ולהתקין נורות לד על התקרה בסמוך לשיש העבודה שישמשו כרכיבי התאורה שלו, ואם הן מספיק עוצמתיות – אז של המטבח כולו. באופן דומה, אם יש לכם ארון במטבח שהתחתית שלו תלויה באוויר, ניתן להתקין עליה נורת לד נוספת לתאורת הצד השני של המטבח.
 
כיצד מומלץ לאפיין את המטבח בתאורת לד?
 
אנו ממליצים להתייעץ עם יועצי תאורה המתמחים בתאורת LEDלמטבח. הם יאפיינו את המטבח שלכם וייעצו לכם אלו גופי תאורה כדי לשים בו.
 

סקנר לייט: פתרונות תאורה בלדים לחללים מסחריים

 

אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום תאורת הלדים הנה חברת סקנר לייט פתרונות תאורה בלדים המקדמת את התאורה החכמה ביותר לבתי עסק. החברה מתכננת ומתקינה מבחר של פתרונות תאורת לדים גמישים בשלל אפשרויות - רצפות לדים, מסכי לדים, עמודים בשילוב לדים גמישים, וכן פתרונות מחשוב שליטה ובקרה למערכות תאורה והגברה. כל המוצרים של סקנר לייט נחשבים למובילים ביותר בתחומם. אם במטבח שלכם תאורת הלדים עובדת, חכו שתראו מה זה יכול לעשות לעסקים...
סקנר לייט מביאה את בשורת הטכנולוגיה בכל מוצר, ובאתר החברה תוכלו להתרשם ממבחר עשיר של אפשרויות לתאורת לדים מעוצבת לעסקים, בקרו באתר לפרטים נוספים.
 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017