מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עיצוב מקררים

 

שוק מוצרי מקררים בישראל הוא תחרותי ביותר. לצד חברות ישראליות כמו אמקור יש מקררים רבות המגיעים לארץ בייבוא מחוץ לארץ. אנשי המכירות בתחום המקררים מאמינים כי קצת אכפתיות עדינה ואוהבת מחוללת נפלאות. מבחינה טכנית, הרופא הבכיר ממלא את התפקיד המרכזי בפתרון משבר רפואי. אנחנו מפקידים את חיינו בידיו, פשוטו כמשמעו. אבל אחרי שהמשבר חולף, הזיכרונות החדים ביותר הם בדרך כלל של האחות שהקדישה ארבע דקות נוספות לעיסוי קצר של הגב, או כדי להסביר מדוע תופעה נוראה זו או אחרת שאחרי הניתוח היא בעצם דבר נורמאלי ככל שאפשר להיות נורמאלי. ‏התרגום לעולם העסקים מובן מאליו :המעצבים, המהנדסים והמשווקים הבכירים שלנו הם שחקני הציר. אבל אלה שאנו מכנים אותם בדרך כלל, ובטעות, צוות העזר ספקי שירותים, פקידי קבלת הזמנות וצוותי הפצה ראויים למקום מכובד דומה. בין שהם ראויים לכך ובין שלא ובדרך כלל הם ‏אפשריים ‏והחלטתם נחושה להוכיח את זה. ראויים לכך, בסופו של דבר הם ישפיעו על התפיסות של הלקוח עוד יותך מאשר הבכירים.

 

‏אנשי המכירות בתחום המקררים יכולים וחייבים להתמודד עם שינוי. אנשי המכירות בתחום המקררים מסוגלים וחייבים ללא ספק בעידן המודרני להתמודד עם שינויים עצומים במהירות, וביתר קלות מכפי שאנו מעזים לשער. ‏בימינו אנו שומעים דיבורים רבים שעובדים אינם מסתגלים לשינויים המדהימים שתובע סדר היום של עולם העסקים. הנחה יהירה ומוטעית. יהיו השינויים הגורמים לשינוי פניהם של העסקים המודרניים גדולים ככל שיהיו, אי אפשר כלל להשוותם לטראומות האישיות של מחלה, שרוב האנשים ו"עובדים", כמובן, בכלל זה מסתדרים אתן בכלל לא רע. המציאות היא שהאויבים האמיתיים של השינוי הם בעיקר מנהלים החוששים לאבד מעצמתם.

 

‏הצורך בשליטה נתפסת לרחשי הציבור קיימת אצל אנשי המכירות בתחום המקררים. במצבי חירום רפואיים, אדם נאחז בכל לחשוש או קצה של שיחה ששמע בין רופאים, או בכל בעבוע מוזר בבטן. סגולות המרפא של המידע שוות לעתים בכוחן לתרופות ההרגעה הרפואיות החזקות ביותר. ‏"הצורך לדעת" הזה מצוי כמעט באותה צורה בפעילות הסחר היומיומית. ‏עמית יודע דבר לקוח, או ספק הוא עמית הרבה פחות מודאג. מוקד 106 של אנשי המכירות בתחום המקררים אומר כי דברים חשובים שצריך להיעשות, אנחנו זזים לפתע הצדה נוכח מצב חירום. פתאום מתברר שהישיבה ההיא, ישיבה של להיות או לחדול, כבר לא כל כך חשובה. המשבר ממחיש פעם אחר פעם כמה אנחנו יכולים להתמקד אם יש ביכולתנו להתעלם מדברים חיצוניים.

 

‏הלקח הוא כי בסופו של דבר, אתם תיזכרו מבחינה מקצועית בזכות שניים שלושה פרויקטים מרכזיים שבהם הייתה לכם השפעה של ממש. אמנם אין ספק שיהיה עליכם לבצע בדרך אינספור משימות שגרתיות, ככל שתצליחו להתרכז בתפקידים המרכזיים כך ייטב לכם, לאנשי הצוות שלכם ולמפעל שלכם. ‏משברים זה לא כיף, אבל מסתבר שהם יכולים להיות מורים טובים למדי.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017