מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

על מקררים:  תא הקפאה עליון, תא הקפאה תחתון ומקררי דלת לצד דלת 

 

כמובן שישנם גם מקררים בעלי מפרט טכני מורכב יותר ולהם שלוש או ארבע דלתות, אך הם נדירים יותר ומתאימים לבית גדולים שבהם נפשות רבות. בין שלושת סוגי המקררים קיימים הפרשי מחיר ניכרים מה שלבטח ישפיע על קבלת ההחלטות שלכם. מקררים בעלי מקפיא עליון: יתרונם הגדול הוא בטווחי המידות שלהם מבחינת רוחב, עומק, וגובה. במקרים בהם קיים חלל צר להעמדת המקרר, זה לא אומר שיש להתפשר על הקיבולת שלו. הדלת הרחבה של המקרר דורשת חלל יחסית גדול שיאפשר פתיחה מלאה שלה. קיבולת מרבית לסוג מקררים זה הוא כ 650 ליטר- זו קיבולת קטנה יחסית לשאר סוגי כאשר תא ההקפאה מצוי בחלקו העליון של המקרר זה מקל על הגישה לתא המקרר. בכל מקרה עדיף מקרר בכל מדפים רחבים על מנת שלא תצטרכו להזיז מוצרים רבים בדרך למוצר המבוקש.

מקררים בעלי תא הקפאה עליון נחשבים לחסכוניים יותר מבחינת צריכת החשמל. מחיריהם נעים בין 3500 ₪ ועד ל 7000 ₪.

מקררים אלו מתאימים בעיקר למי שעושה שימוש רב במקפיא ולאלו שנחוצה להם גישה של גמישות ביחס בין מידות המקרר לקיבולת. כמו כן מחירו הנמוך באופן יחסי למקרר בעל תא הקפאה תחתון מהווה מרכיב מכריע בתהליך הרכישה.

 

מקררים בעלי מקפיא תחתון: בתחום המקררים בעלי המקפיא התחתון ההיצע יחסית נמוך. סוג מקררים זה מוגבל יותר ביחס לקיבולת הרצויה. מקרר מסוג זה דורש מרחב גדול עבור פתיחת הדלת. קיבולת מרבית של מקרר מסוג זה הוא כ700 ליטר וקיבולת תא ההקפאה גדולה יחסית למקררים בעלי מקפיא עליון.

מקרר בעל תא הקפאה תחתון במפרט של דלת לצד דלת פחות חסכוני. המחירים נעים החל מ 6000 ₪ ועד ל 11000 ₪.

בחירה במקררים בעלי מקפיא תחתון מתאימה לאלו שאינם עושים שימוש מאביסי במקפיא, אך שימוש תדיר בתא הקירור. בכל מקרה בתחום מקררים זה קיים מבחר מצומצם יותר.

 

מקררים בעלי דלת לצד דלת: מקררים אלו נחשבים ליוקרתיים ולמעוצבים יותר. הדלת הימנית שייכת למקרר והשמאלית למקפיא. מקר מסוג זה תופס שטח רב. קיבולת מרבית של מקררים אלו היא כ 780 ליטר ותווכי המחירים נעים בין 8000 ₪ ל16000 ₪ ואף יותר.

מקררים אלו מתאימים למי שיש די מקום בחלל המטבח ושרוצה לשוות למטבח מראה יוקרתי.

מבחינת צריכת חשמל ניתן לומר באופן גורף כי המקררים חסכוניים הרב יותר משהיו בעבר. אתם יכולים להתרשם מרמת הצריכה באמצעות תוויות המצויות על המקרר שעליהן אותיות לועזיות : האות A מסמלת את דרגת החיסכון בגבוהה ביותר, ואילו דרגה G היא הבזבזנית יותר.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017