מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

יעוץ אודות יבואני מטבחים הצד העסקי

 

יבואני מטבחים הם אנשי המחר. הם מזהים צורך בשוק ומייד פועלים כדי לסגור אותו במהירות תוך כדי יצירת רווחים לעצמם כמובן. אני מציע ליבואני מטבחים ולאנשי עסקים נצלו את היום שלכם בצורה נכונה. חיוני שתבינו את חילוף החומרים שלכם בתור יבואני מטבחים. יש אנשים שיכולים לעבוד ביצירתיות מהבוקר ועד הצהריים ואחר כך לעבוד בצורה אינטליגנטית למדי שלוש שעות נוספות. היו קנאים מאוד לשמירה של השעון הפנימי שלכם. בתור יבואני מטבחים עם סדר יום מטורף תנוחו או השתובבו. עצה לכל יבואני מטבחים, ראש ממשלת בריטניה במלחמת העולם השנייה צ''''''''רצ''''''''יל נהג תמיד לחטוף תנומה ארוכה אחרי הצהריים, אפילו כשהיה בתפקידו כראש ממשלת אנגליה במלחמת העולם השנייה בעיצומה של המלחמה. בתור יבואני מטבחים חשוב לנהל את העניינים בעסק בצורה מושכלת.

 

לכל יבואני מטבחים יש שעות רגיעה מסוימות ביום . הצעתי לכם יבואני מטבחים הפסיקו לעבוד, חטפו תנומה, הרפו שרירים, עשו מדיטציה והטעינו את הסוללות מחדש. ‏מעבר לכך כמה שבועות או חודשים של מנוחה והשתובבות בעיצומה של משימה מכבידה יעוררו אתכם יבואני מטבחים בכלל בצורה נהדרת. יבואני מטבחים נסו לקחת לפחות שבועיים חופשה בין ייבוא של מוצרים שונים למחשבה על איך מארגנים טוב יותר את יבואני מטבחים שלהם. אוי להם, לאלה שעובדים ללא סוף ומנוחה, המתגאים בזה שלעולם אינם עושים הפסקה, הקינוח הראוי לסוג של יבואני מטבחים כאלו הוא שעמום.

יבואני מטבחים הצעתנו אליכם היא: השתדלו שיהיו לכם הפרעות פזיזות. מחקרים מלמדים כי הבוסים התכליתיים ביותר פורחים ומשגשגים על הפרעות ושיבושים לא מתוכננים. ‏הבוסים הפחות תכליתיים מכולם מתכנתים את ימיהם עד הדקה האחרונה. תרגום ללשון מעשי הוא חברים תשאירו מקום לעוד יצירתיות, תכננו סטיות פוריות. מפעם לפעם נהלו . שיחות משוגעות לגמרי העלולות לספק לכם יבואני מטבחים אולי איזו בוננות מועילה מאוד. נהלו שיחות בסגנון של "אני חושב שאתה צריך לדעת שבמוצר שלכם יש ליקוי גורלי, למרות שאני בטוח שהמהנדסים שלך כבר סיפרו לך את זה". מומחים של טכנולוגיית המידע מבטיחים לנו שבקרוב נוכל לקבל את החדשות שלנו עיתונים, כתבי עת וכדומה כשהם תפורים בדיוק לפי צורכנו. תמונות מטבחים מיובאים איכותיים

 

מאות בוסים של חברות ניצבו בעשור האחרון בפני שינויים עצומים בסדר היום שלהם, אבל רק מעטים מהם הצליחו לחולל טרנספורמציה אמיתית, מהם מעטים המוכרים לנו בתור יבואני מטבחים פיקחים עד לפרט הקטן. רוב המנכ"לים הם אנשים מבריקים מאוד, יש טובים מהם. ‏לגבי יבואני מטבחים עם מרץ חייתי. מנכ"לים הם בדרך כלל חבר''''''''ה נמרצים, הם הוגים יוצאים מהכלל, אבל גם חסרי סבלנות עד אימה.  הם פשוט לא מסוגלים לראות עיכובים וסחבת, או אפילו להבין אותם. מחסומים רגילים פשוט לא קיימים בשבילם, והם אינם מצפים שמשוכות כאלה יאיטו גם את הכפופים להם. כשאתה מתחייב למשהו, אתה עושה את זה, ושום כוח עליון, איתני טבע או מתחרים לא יהיו תירוץ לא לעשות את זה בזמן.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017