מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

יבואני מטבחים תוצרת חוץ 

 

מטבחים תוצרת הארץ או תוצרת חוץ הוא עניין של העדפה- ישראלים רבים אוהבים לרכוש מותגים של החברות המובילות בתחום המטבחים, כך שיבואני מטבחים לא משתעממים.

יבואני מטבחים מביאים אלינו את המילה האחרונה בתחום המטבחים על כל המרכיבים שלהן והם למעשה בעלי זיכיונות בלעדיים לשווקם בארץ.

יבואני מטבחים מביאים אלינו כמה עשרות של מותגים מובילים שתחום המטבחים שאנו הישראלים מכירים מקרוב ולמדנו לאהוב.

יבואני מטבחים משווקים את המטבחים ללקוחות פרטיים, למעצבי פנים, לקבלני בניה, אדריכלים ולרשתות  העשה זאת בעצמך.

ישראלי ממוצע שמבקש לקנות מטבח, אינו מתפשר וקונה עיצובים ומכשירי חשמל למטבח של חברות אירופאיות ואמריקאיות. יבואני המטבחים עמלים על העת על החדרת המוצרים היוקרתיים לתודעה הישראלית ונדמה כי הם מצליחים.

אם חפצה נפשכם לרכוש מערכת שלמה של מטבח שמגיע אלינו מאיטליה או גרמניה, כל שעליכם לעשות הוא לחפש את אולמות התצוגה- באולמות תתרשמו מהקולקציות האחרונות והמעודכנות של יצרניות המטבחים המובילות בעולם.

יבואני מטבחים מביאים אלינו את כל הטרנדים החמים ביותר, בכל הקשור לאביזרים משלימים למטבח, מוצרי החשמל המעוצבים והיוקרתיים, כך שאנו לעולם לא נשארים מאחור.

יצרני מטבחים ממדינות אירופה או ארה"ב מתהדרות במוצרים איכותיים וברמות גימור גבוהות- בכל זאת מומלץ כי תתעדכנו בנושא החומרים מהם מורכב. העובדה שהמטבחים מגיעים אלינו מחו"ל אינה אומרת שלא נעשה בהם שימוש בחומרים כמו סיבית- לכל חומר קיימות התכונות שלו ויש להתאים את החומר לתנאי החלל בבית.

יבואני המטבחים דואגים לייבא מטבחים שעומדים בתקנים מחמירים, שהם בטיחותיים לשימוש משתמש ועומדים בעומסים ריאליים. בכל קרה עליכם לדאוג לכך שתקבלו תעודת אחריות כמה שיותר מקיפה עבור חלקי הארונות השונים, אביזרי הפרזול וכן עבור ההתקנה.

תעודת האחריות היא השקט הנפשי שלכם.

מטבחים המגיעים אלינו מחו"ל אינם בהכרח כאלו שעולים הון,  למעשה ניתן למצוא מטבחים שלמים תוצרת חוץ גם ברשתות עשה זאת בעצמך. יבואני המטבחים מאפשרים לכם ליהנות ממותגים מוכרים במחירים שויים לכל נפש. כל שנותר לכם לעשות הוא להתקין את המטבח על חשבונכם. במקרה כזה עליכם לברר על מי נופלת האחריות במקרים של תקלות הא על היבואן או על המתקין.

יבואני מטבחים משתדלים להביא אלינו קולקציות של תנור אפיה, קולטי אדים, כיריים וגופי תאורה שהם מהשורה הראשונה. בנוסף הם מביאים אלינו פריטי ריהוט משלים המאפיינים מאד את המטבחים הישראלים בשנים האחרונות.

מטבחים מחו"ל מגיעים בכל סגנון – קיימים מטבחים מודרניים בקווים נקיים, או מטבחים בסגנון עתיק ומסורתי.

לכל מדינה ממנה מייבאים מטבחים קיימת שפת עיצוב אופיינית, והקהל הישראלי מכיר את הסגנונות ופיתח אליהם נאמנות.

חברות ישראליות המייצרות מטבחים נחשבות טובות לא פחות אם לא יותר ממטבחים תוצרת חוץ, אך ישראלים עדיין אוהבים לרכוש תוצרת חוץ שאומרת מבחינתם שהאיכות היא אופטימאלית ושהרהיטים ומכשירי החשמל יחזיקו מעמד שנים וללא תקלות מיוחדות.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017