מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

הכל על נגריות מטבחים וחדשנות

 

‏לגבי סלידה מביורוקרטיה. מנכ"לים רבים נופלים שבי עד מהרה בידי המנגנונים הביורוקראטיים שלהם, למרות שהם עצמם חסרי סבלנות ובעלי מכוונות לפעולה. דומה ששלושת אלה מתעבים את הביורוקרטיה על כל צורותיה, וחרונו של האל ישולח בכל מי שיניח למאבקי כוח, לתקנון או "לצורה שבה עשינו את הדברים כאן" להפריע להתקדמות, בכיר או זוטר ככל שיהיה. ‏אנשי נגריות מטבחים משוגעים לביצועים. לא מעט מנכלים קיצצו ללא רחם בשכבות שלמות של ביורוקרטיה, שחררו את השד מהבקבוקים של מנהלי היחידות העצמאיות, ‏ואחר כך הפעילו לחצים אדירים על המלכים ‏החדשים שזה עתה נמשחו לכהונתם.

 

כמובן שהעולם מעורפל ומשתנה במהירות, אף על פי כן, נתנו לך משימה לבצע ונתנו לך את כל חופש הפעולה שיכולת לבקש, ועוד יותר. אז תבצע. ‏נגריות מטבחים ישר ולעניין. יש אנשים בתחום נגריות מטבחים שיש להם חיבה עמוקה לאמת. האם זה חדשות טובות או רעות, הם יגידו לך את זה ישר בפנים, בתמורה, הם מצפים שגם אתה תגיד להם ישר בפנים. עוד אמת בדוקה היא כי ‏מחר יהיה יום חדש. מנהלים אלה חושבים מהר ומחליטים מהר. והם לא עושים מחדש את העבודה של אתמול. 

 

יש יבואני ויצרני נגריות מטבחים שהכישרון מספר אחד שלהם היה היכולת שלהם להשאיר את הפישול של אתמול מאחוריהם ולהמשיך במשימות של היום. איך אומרים בתחום נגריות מטבחים: ‏חצי כיכר לחם זה שום כיכר לחם. או זה לא גמור עד שזה לא גמור. ראינו כבר המון חצאי מהפכים בזמן האחרון. בתעשייה בתחום נגריות מטבחים דרושים ללא ספק אנשים בעלי דחף. לא יהיה זה מוגזם לתאר את הבוסים האלה במושג של דחף. הם מאמינים שהבלתי אפשרי, אפשרי, והם נחושים בדעתם להוכיח זאת, ואחר כך לחזור ולהוכיח את זה מדי יום. לא היינו רוצה להתייצב בינם לבין מה שהם רוצים להגשים.

 

אורכיד מטבחים - חדשנות בעיצוב ותכנון המטבח

נגריית אורכיד מטבחים בירושלים מתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים במגוון עיצובים. בקטלוג החדש באתר אורכיד, תוכלו להתרשם מעיצובים בסגנון מודרני, כפרי וקלאסי, המשלבים חומרי גלם איכותיים, שירות מקצועי ותכנון פונקציונאלי. בכל מטבח של אורכיד מטבחים תפגשו את כל היתרונות - עיצוב ברמה גבוהה, גימור בסטנדרטים גבוהים, השלמת ריהוט למטבח, פתרונות אחסון חכמים ועוד. באורכיד מטבחים תגלו נגרייה משפחתית עם חזון של עיצוב בעל ותק, וצוות מקצועי המלווה אתכם יד ביד עד להגשמת החלום ועיצוב מטבח שתהיו מרוצים ממנו. 

אורכיד מטבחים משרתים מגוון לקוחות פרטיים ועסקיים, ומציעה שירות ועיצוב עד הבית. רוצים לדעת עוד פרטים? בקרו באתר אורכיד מטבחים מעוצבים לפרטים נוספים.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017