מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

האיכות שבמקררים: תכונות , תוספות מיוחדות ועיצובים

 


זמזם דלת פתוחה: ישנם מקררים בעלי זמזמים מיוחדים המתריעים בפני דלת שלא סגורה או אטומה כהלכה.

אופן ניקוי המקררים: אם אתם חפצים להקל על מלאכת ניקוי המקרר, שיכולה לעיתים להיות תובענית ומתישה, כדאי שתבחרו מקרר שקל לנקותו. לפניכם מספר  נקודות למחשבה שיכולות לסייע לכם בניקיון קל ופשוט.  

ראשית בדקו את החלקים השונים במקרר וודאו שקיימת אפשרות לפרק ולהרכיב אותם בחזרה.
מקרר ששיש בו תא קירור אחיד, כלומר ללא חיבורים, משקעים ובליטות, יקל מאוד על מלאכת הניקיון.
המדפים במקרר נשלפים כך ניתן להוציא ולשטוף בקלות (מומלץ שיהיו עשויים מזכוכית).
ניקוי יעיל של המקרר מחייב הוצאת כל המוצרים שבו.

מיקום המקרר במטבח: לפני שאתם מחליטים איזה סוג מקרר לקנות, עליכם לתכנן את מיקומו בחלל המטבח . שלוש נקודות להתייחסות:  מידות החלל המיועד למקרר, בדיקת הכיוון אליו תפתח הדלת, ועוצמת הרעש שהמקרר מייצר.  

מידות
המקרר: בדקו באופן מדויק מידות הרוחב, העומק והגובה של המקום במטבח. חזכרו כי עליכם להוסיף כ-15 ס"מ מאחור, עבור פתחי אוורור, ועוד כ-3-5 ס"מ בצדדים. כמו כן עליכם  לחשב את מרחב הנגישות שלכם.
נקודה נוספת להתייחסות היא האופן בו יעבור המקרר עד שיגיע למקומו המיועד. לעיתים קיימים מעברים צרים שלא מאפשרים מעבר של כל סוג מקרר.  
כיוון פתיחת הדלת: שימו לב לכיוון פתיחת הדלת ולרוחבה. האם יש מספיק מקום המאפשר את פתיחת הדלת לרווחה? האם אתם עומדים שם  בנוחות? לעיתים אפשר לפתור בעיות  של נגישות באמצעות בחירת מקרר עם דלת שנפתחת לכיוון אחר, או ע"י בחירת מקרר שניתן להפוך בו את כיוון פתיחת הדלת.
עבור חללים צרים ניתן לרכוש מקררים עם מפרט טכני של דלת לצד דלת כיוון שבמקררים אלו הדלתות צרות ומאפשרות מרחב נגיש וסביבה מרווחת.

כמה רעש מייצר המקרר: רובם של המקררים החדשים מצוידים בטכנולוגיה המונעת פליטת רעש חזק מהמנוע, אך בכל זאת שימו לב למיקום המקרר ביחס לחדרי שינה או סלון. עוצמת רעש מומלצת היא עד 30 דציבלים (db
).
במקררים החדישים והיקרים ישנה פונקציה של הפעלה שקטה. את המנגנון הזה ניתן להפעיל בלילה, כשאין שימוש במקרר והוא פועל בעוצמה נמוכה יותר ושקטה הרבה יותר.

עיצוב מקררים: השוק מציע כיום עיצובים מגוונים של מקררים, וכן פנלים מתחלפים אם לאחר תקופה אתם רוצים לשנות את צבע המקרר שלכם.
קיימת אפשרות של עיצוב
Built in – מטרת עיצוב זה היא להתאים את המקרר לעיצוב המטבח וליצור אחידות והרמוניה עם שאר הרהיטים במטבח. בסוג עיצוב זה תוכלו לצפות את המקרר בציפוי מראה או ציפוי של נירוסטה, עץ או פורמקייה. בכדי ליצור אחידות מלאה, המקרר מוכנס אל תוך חלל אחד הארונות במטבח.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017